Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stream, wprowadzenie w błąd i domaganie się wymiany.?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stream, wprowadzenie w błąd i domaganie się wymiany.?

    Zamieszczone przez wojwal

    Odglosby dobiegaja z okolic pomiedzy bagnetem do sprawdzania oleju a pojemnikiem na plyn do spryskiwaczy -> nizej takie cos z obracajacym sie paskiem -> to chyba sprezarka klimy?
    Tak na odległość,to wygląda na napinacz paska wielorowkowego.

  • #2
    Stream, wprowadzenie w błąd i domaganie się wymiany.?

    Witam, nie powiem bo radio jak na moje ucho gra dobrze, tylko mam jeden bardzo istotny problem (mowa oczywiście o radiu Stream) , w salonie w trakcie zamawiania nie zostałem poinformowany że to stream a nie stream mp3 , pani ex-pedientka pokazała mi to radio w katalogu skody octavii II i tam są modele (nie pamiętam jak miało to najsłabsze) , potem stream mp3 , potem audience a na końcu chyba nawigacja, pani wskazała na stream MP3 , i co.? i dostałem zwykłego stream'a x| ... Powinienem się ubiegać o wymianę.?
    Octavia II 1.9 TDi Ambiente , krajowa ; )

    Komentarz


    • #3
      Mazzutu, Pewny jestes, ze nie masz odtwarzania MP3. Od jakiegos juz czasu kazdy Stream odtwarza MP3, moze nie masz Streama a Melody i tu rzeczywiscie jesli nie ma wejscia AUX to nie bedzie odtwarzac MP3.

      Kiedys bylo tak, ze tylko Audience odtwarzalo MP3, a Stream nie i chyba od roku modelowego 2007 Stream tez ma MP3
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Chodzi mi o to że sprzedawczyni pokazała w katalogu (tam są 3 radia i nawigacja) i jak byk było STREAM MP3 i powiedziała że jest ono identyczne i teraz nie wiem czy można się czegoś domagać, aha samochód był kupiony tydzień temu...
        Octavia II 1.9 TDi Ambiente , krajowa ; )

        Komentarz


        • #5
          Myk z zamawianiem STREAM-a polega na tym, że dla Classic-a i Ambiente jest to opcja ( trzeba dopłacić ). W katalogu/cenniku dopłata do STREAM-a wynosi 1600 pln ( jest to wersja z MP3 ), jest jednak pewne ALE... Jeśli samochód będzie dopiero produkowany to fabryka dołoży STREAM-a z MP3 i wszystko jest OK. Jeśli jednak samochód jest już wyprodukowany ( a tak jest zazwyczaj ), to radio dokłada dealer i wtedy za 1600 pln dostajesz zwykłego STREAM-a ( bez MP3 ); żeby mieć z MP3 trzeba by zapłacić 1900 pln. Jeśli się skapniesz przy zamawianiu to zazwyczaj można się dogadać ( rabacik 300 pln itp, bo jak nie to rezygnujesz... ), jak po odbiorze to chyba "po ptakach" :cry: ...
          Wszystko przez to że cena w katalogu ( z MP3 ) i u Dealera ( bez MP3 ) jest taka sama: 1600 pln i przy odbiorze jest zonk :x :cry:

          BTW jeśli masz OII 1,9 TDI to chyba nie silnik ALH ( chyba że się myle )...
          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kowal 2002
            BTW jeśli masz OII 1,9 TDI to chyba nie silnik ALH
            ja mam BXE

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez stysiek
              Zamieszczone przez kowal 2002
              BTW jeśli masz OII 1,9 TDI to chyba nie silnik ALH
              ja mam BXE
              Chodziło mi o to, że kolega Mazzutu podał w swoim profilu silnik 1,9 ALH a takich w OII chyba nie ma...
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz


              • #8
                kowal 2002, doskonale wiem o co Ci chodzi

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez kowal 2002
                  Myk z zamawianiem STREAM-a polega na tym, że dla Classic-a i Ambiente jest to opcja ( trzeba dopłacić ). W katalogu/cenniku dopłata do STREAM-a wynosi 1600 pln ( jest to wersja z MP3 ), jest jednak pewne ALE... Jeśli samochód będzie dopiero produkowany to fabryka dołoży STREAM-a z MP3 i wszystko jest OK. Jeśli jednak samochód jest już wyprodukowany ( a tak jest zazwyczaj ), to radio dokłada dealer i wtedy za 1600 pln dostajesz zwykłego STREAM-a ( bez MP3 ); żeby mieć z MP3 trzeba by zapłacić 1900 pln. Jeśli się skapniesz przy zamawianiu to zazwyczaj można się dogadać ( rabacik 300 pln itp, bo jak nie to rezygnujesz... ), jak po odbiorze to chyba "po ptakach" :cry: ...
                  Wszystko przez to że cena w katalogu ( z MP3 ) i u Dealera ( bez MP3 ) jest taka sama: 1600 pln i przy odbiorze jest zonk :x :cry:

                  BTW jeśli masz OII 1,9 TDI to chyba nie silnik ALH ( chyba że się myle )...
                  Czolem Panowie!

                  Odbieralem autko 22.XII - Stream MP3 byl dokladany w salonie. Cena 1600. Bez "rabacikow"

                  Mam przy okazji pytanie - czy z niego mozna gdzies wyprowadzic zlacze AUX dla odtwarzacza mp3? Pytam bardziej z ciekawosci niz z checi instalowania - widzialem w ustawieniach radia, ze jest wlacz/wylacz AUX.
                  Marceli
                  ----------------------------------
                  1: OCTAVIA II COMBI 1.6 MPI
                  2. PT Cruiser 2.2 CRD Limited Edition

                  Komentarz


                  • #10
                    Skoro jest w menu to zapewne tylko kabla nie wyprowadzili. Możesz go sobie sam dociągnąć z kostki w radiu i zakończyć gniazdem jack.

                    [ Dodano: Sro 26 Gru, 07 00:36 ]
                    Tu masz rozpiskę kostki do VW:
                    Object not found!
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz


                    • #11
                      Marceli, Jeżeli radio dokładają i montują Ci w salonie to nie wyciągają we/wyjścia AUX. Jeżeli zamówiłeś samochód w wersji Ambiente z radiem montowanym w fabryce wtedy masz we/wyjście AUX zamontowane w schowku w podłokietniku.
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #12
                        Mam Minta w ktorym nie ma podlokietnika ani (ponoc) mozliwosci zainstalwania jumbo.

                        Pytam z ciekawosci bo mam wyjscie aux w Astrze - dzwiek przez aux jest tragiczny...
                        Marceli
                        ----------------------------------
                        1: OCTAVIA II COMBI 1.6 MPI
                        2. PT Cruiser 2.2 CRD Limited Edition

                        Komentarz


                        • #13
                          Wejście AUX. Możesz podpiąć, pytanie czy będziesz w ogóle z tego korzystał. Mnie się jeszcze to nie zdarzyło ani raz. Większy sens miało by gniazdo USB jak to jest w Kia cee'd.
                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                          Komentarz


                          • #14
                            Marceli, pierwsze jak masz minta i nie zawiałeś w fabryce radia to dali ci takie jakie mieli na magazynie auxa możesz zamontować sobie gdzie chcesz np w schowku.
                            jak masz silnik 1.6 MPi to ni jak za cholere nie będzie to 1.8t AUM który jest z O1 a taki podałeś w profilu

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez djczas
                              Marceli, pierwsze jak masz minta i nie zawiałeś w fabryce radia to dali ci takie jakie mieli na magazynie auxa możesz zamontować sobie gdzie chcesz np w schowku.
                              jak masz silnik 1.6 MPi to ni jak za cholere nie będzie to 1.8t AUM który jest z O1 a taki podałeś w profilu
                              1. Zamowilem dolozenie konkretnie streama z mp3 - ale jak kolega uwaza...

                              2. Ten... 1.8t AUM - jak by to powiedziec: nie podchodze to tematu fanatycznie. Bylo pole wyboru to wybralem intuicyjnie... Mam sie rzucic teraz z mostu czy pozwolic rozstrzelac z armat? Jak zakladalem konto na OCP to zamawialem inny samochod (hatchback) a finalnie mam co innego (combi). I co teraz? Mam skasowac konto czy prosic admina o permanetnego bana? Zreszta w stopce mam wpisany silnik...

                              [ Dodano: Pią 28 Gru, 07 18:22 ]
                              Zamieszczone przez shado
                              Wejście AUX. Możesz podpiąć, pytanie czy będziesz w ogóle z tego korzystał. Mnie się jeszcze to nie zdarzyło ani raz. Większy sens miało by gniazdo USB jak to jest w Kia cee'd.
                              jak juz napisalem wczesniej - nie zamierzam montowac AUXa - pytam z ciekawosci. Dzwiek jest tragiczny. Po co podpinac odtwarzacz mp3 skoro mozna odtworzyc w lepszej jakosci mp3 z plyty...
                              Marceli
                              ----------------------------------
                              1: OCTAVIA II COMBI 1.6 MPI
                              2. PT Cruiser 2.2 CRD Limited Edition

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Marceli
                                jak juz napisalem wczesniej - nie zamierzam montowac AUXa - pytam z ciekawosci. Dzwiek jest tragiczny. Po co podpinac odtwarzacz mp3 skoro mozna odtworzyc w lepszej jakosci mp3 z plyty...
                                No więc ja z ciekawości odpowiadam, że da się to zrobić, ale moim zdaniem nie warto z powodów, które sam wymieniłeś.
                                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez shado
                                  Zamieszczone przez Marceli
                                  jak juz napisalem wczesniej - nie zamierzam montowac AUXa - pytam z ciekawosci. Dzwiek jest tragiczny. Po co podpinac odtwarzacz mp3 skoro mozna odtworzyc w lepszej jakosci mp3 z plyty...
                                  No więc ja z ciekawości odpowiadam, że da się to zrobić, ale moim zdaniem nie warto z powodów, które sam wymieniłeś.
                                  No i git! Zostawmy juz tego AUXa prosze
                                  Marceli
                                  ----------------------------------
                                  1: OCTAVIA II COMBI 1.6 MPI
                                  2. PT Cruiser 2.2 CRD Limited Edition

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X